Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

VİZYONUMUZ

Yayınevimiz; düşünen, anlayan, yorumlayan, bilgiyi üreten, sorun çözen bireyler yetiştirmeye katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Demokrasi, çağdaşlık, laik ve hukuka karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış hâline getirmiş yurttaşlar yetiştirmek yayımcılık stratejimizin ana hedefidir.

 

 

Yayınevimiz; çocuklarımıza insan sevgisini, ulus, vatan, doğa ve hayvan sevgisini kazandırmayı temel amaç sayar. Yayımcılık ilkemiz; düşünmeyi, araştırmayı, eleştirmeyi ve sorgulamayı bir yaşam tarzı hâline getirmeyi amaçlar. Bu anlayıştan hareketle hazırlanan kitaplarımız eleştirel ve yaratıcı düşünebilen, bilgiyi kullanabilen, girişimci, Türkçe'yi doğru, etkili ve güzel kullanan, kişisel ve sosyal değerlere önem veren bireyler yetiştirmeyi ana hedef sayar.

 

Yayınevimiz; bilgi ve teknoloji çağını yaşayan dünyamızda üretim yaptığının bilincindedir. Kitaplarımızı internet tabanlı interaktif eğitim ürünleriyle destekleyerek öğretme ve öğrenme sürecini eğlenceli hâle getirdik. Benzersiz detaylar içeren interaktif ürünlerimizi "Anasayfa" bölümünü tıklayarak inceleyebilirsiniz.