Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 06 Mart 2001 tarihinde yayım yaşamına başlayan yayınevimiz, emekli sınıf öğretmenleri Hüseyin Avni GÜRSOY ve Gülselin GÜRSOY'un girişimleriyle kurulmuştur.

Ürünlerimizin hazırlanmasında çoklu zekâ kuramı, yapılandırıcı yaklaşım, öğrenci merkezli öğrenme, bireysel farklılıklara duyarlı öğretim gibi çağdaş eğitim modelleri gözetilmiştir.


Öğrencinin sadece kitap okuyarak veya öğretmeni dinleyerek bilgi edinmesi, becerilerini geliştirmesi yerine; arkadaşlarıyla tartışarak görüşlerini açıklayarak, sorgulayarak, başka arkadaşlarına aktararak öğrenme sürecine katılması amaçlanmıştır.

Öğrencinin işlenecek konuya yönelik merakını, motivasyonunu sağlamak ve ön bilgilerini ortaya çıkarmak amacıyla kısa süreli, açık uçlu sorular; etkinlikler, görseller vb. çalışmalar sunulmuştur.

Ürünlerimiz öğrencilerimizin ilgi ve becerilerini geliştirerek iş görme alışkanlığı kazandırmak suretiyle hayata hazırlanabilmeleri için üretilmiştir; kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak nitelikte yetiştirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Aile şirketi konumundaki yayınevimizde aileden 4 eğitimli kişi sürekli çalışmakta, her yıl tüm ürünlerimiz gözden geçirilmekte, sıfır hatayla kaliteli ürün üretme gayreti içinde bulunulmaktadır.

 

Ürünlerimiz birinci hamur kağıtlara düz ofset, dört renk birinci sınıf makinelerde üretilmiş olup yayınevimiz gibi ürünlerimiz de marka tescillidir.

Her bireyin içeriğiyle, malzemesiyle en iyisine ulaşması için; sizlerin katkısıyla en iyi kadrolarla, en iyi ürünleri üretmeye ilk günkü heyecanımızla devam edeceğiz.